środa, 4 stycznia 2017

Meblomak - oryginalne meble wypoczynkowe dla wymagających

Nowe meble w domu z pewnością poprawią humor każdemu - pod warunkiem, że upiększą wnętrze,  a oprócz walorów estetycznych będą wygodne i funkcjonalne.  Kupując zestaw mebli wypoczynkowych powinniśmy zwrócić uwagę na to czy będą pasowały do naszego mieszkania.Najlepiej w takim wypadku udać się do producenta, który da nam możliwość wyboru odpowiedniego koloru, materiału, kształtu i wielkości.


Meblomak opinie Trójmiasto


W Trójmieście firmą taką jest Meblomak - istniejąca na lokalnym rynku od 20 lat. Meble Meblomak to fotele, sofy, pufy, zestawy modułowe i narożne. Wszystkie wykonane z najlepszych materiałów, przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.Każdy produkt to najwyższa jakość i połączenie 5 głównych zasad, którymi kieruje się w swojej pracy firma, a mianowicie:

- Estetyki -  wykorzystanie najlepszych tradycji sztuki  tapicerskiej w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami,

- Ekologii -  spełnianie wymaganych norm ekologicznych, dbałość o higienę surowców, certyfikacja i atestowanie produktów oraz kontrola jakości dostaw,

- Elastyczności -  dostosowanie do potrzeb klienta,

- Ergonomii - tworzenie wygodnych  mebli z uwzględnieniem wymagań antropometrycznych,

- Ekonomii - konkurencyjność cen przy zachowaniu wysokiej jakości.


Zobacz kilka kolekcji:
  • andria,
  • spoleto,
  • dalmine,
  • alatri,
  • celano,
  • marsala

Meblomak opinie


Meble Meblomak od 20 lat zdobywają pochlebne opinie klientów, którzy polecają je kolejnym osobom. Ich wykonanie to połączenie wygody, najlepszych właściwości ergonomicznych, wysokiej wartości użytkowej, nowoczesnego wzornictwa i jakości rzemiosła produkcji.Każdy kto chce się o tym przekonać, powinien skontaktować się z  firmą i poznać jej szczegółową ofertę.
Dane kontaktowe:

ul. Szkutników 2,
84-230 Rumia
Telefon: +48 (58) 77-13-470
E-mail: info@meblomak.pl

Ul. Hutnicza 5B, Gdynia
Tel.: (58) 727 19 57
e-mail: salon.gdynia01@meblomak.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz