czwartek, 29 grudnia 2016

Potrzebujesz tłumacza, który będzie towarzyszył Ci w ważnym spotkaniu czy uroczystości? Skorzystaj z usług Translator.pl!

Bariera językowa utrudnia bądź uniemożliwia komunikację w czasie ważnych spotkań biznesowych, załatwiania spraw urzędowych lub uroczystościach, w czasie których obowiązuje znajomość języka obcego.

W takiej sytuacji, aby czuć się pewnie, najlepiej skorzystać z pomocy tłumacza, który będzie przy nas w każdej z tych okoliczności.

Tłumacz przysięgły Gdańsk


Firmą, która świadczy takie usługi jest biuro tłumaczeń Translator.pl z Trójmiasta, które działa na terenie całego kraju i zagranicą.

 Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl Trójmiasto pomorskie


Translator to 30 lat doświadczenia i stała grupa współpracowników specjalizujących się w wielu dziedzinach. Szeroki zakres tłumaczeń obejmuje m.in.: tematykę medyczną, techniczną, związaną z prawem  cywilnym, administracyjnym, handlowym, bankowym, rodzinnym.


Biuro tłumaczeń ma swoją siedzibę w Gdańsku i Gdyni. Klienci mogą umówić się na tłumaczenie ustne właśnie tam lub w określonym wcześniej miejscu.Cała procedura jest bardzo prosta. Wystarczy ustalić miejsce spotkania, określić charakter wydarzenia, tak aby tłumacz odpowiednio się przygotował. Następnie ustalana jest stawka za usługę.

Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl Gdańsk Gdynia


Omawiane są również szczegóły dotyczące dojazdu tłumacza na miejsce. W zależności od okoliczności, ustala się także przebieg samego wydarzenia.Np. jeśli jest to ślub tłumacz jest informowany, czy tłumaczy wszystko na głos dla gości, czy „na ucho” parze młodej. Wyróżnia się on oczywiście nienagannymi manierami, wtapia się w tło, nie skupiając na sobie uwagi.


Najpopularniejsze są tłumaczenia w języku angielskim i niemieckim- szczególnie w Trójmieście, ale biuro dysponuje także tłumaczami francuskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, włoskiego, niderlandzkiego, norweskiego, szwedzkiego, ukraińskiego, rosyjskiego i czeskiego.

Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl Gdańsk Gdynia Trójmiasto


Translator to również tłumaczenia pisemne. Firma ma na koncie kilka tysięcy przetłumaczonych dokumentów. Wszyscy tłumacze w firmie są tłumaczami przysięgłymi, dlatego można bez problemu uzyskać tłumaczenia wierzytelne.Aby usprawnić współpracę, biuro tłumaczeń w Gdańsku i Gdyni oferuje również tłumaczenia zdalne - za pomocą poczty tradycyjnej lub elektronicznej.  Przesłany dokument jest tłumaczony, skanowany i odsyłany do adresata. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób spoza Trójmiasta.Każdy kto potrzebuje tłumaczenia pisemnego lub ustnego powinien zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy. To jedno z niewielu miejsc z tak wielkim doświadczeniem.

Dane kontaktowe:

Biuro w Gdańsku:

Biuro Tłumaczeń B&S
Ul. Grunwaldzka 102 pok
18 80-244 Gdańsk
tel/fax +48 58 346 02 91
tel/fax +48 58 344 16 05
kom. +48 530 313 717
skype: translator.gdansk
email: ste@translator.pl
Czynne pn.-pt. 9:00 – 16:00

Biuro w Gdyni:
Biuro Tłumaczeń
B&S Ul. Starowiejska 28 pp
81-356 Gdynia tel.
+48 58 620 50 72
fax +48 58 661 22 10
kom. +48 883 63 66 69
skype: translator.gdynia
email: biuro@translator.pl
Czynne pn.-pt. 8:15 – 16:00

Polecamy:

www.translator.pl

Zobacz również:

Tłumaczenia wierzytelne Gdańsk Gdynia Trójmiasto
Tłumaczenia ustne Gdańsk Gdynia Trójmiasto
Tłumaczenia techniczne Gdańsk Gdynia Trójmiasto
Tłumaczenia medyczne Gdańsk Gdynia Trójmiasto
Tłumaczenie dokumentów Gdańsk Gdynia Trójmiasto
Tłumaczenie dokumentów samochodowych Gdańsk Gdynia Trójmiasto
Tłumaczenie materiałów marketingowych Gdańsk Gdynia Trójmiasto
Inne rodzaje tłumaczeń Gdańsk Gdynia Trójmiasto
Broker ubezpieczeniowy Guardian Progress
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz