czwartek, 6 kwietnia 2017

Odkurzacz czyszcząco - piorący- dlaczego warto go mieć?

Wygodne w obsłudze odkurzacze czyszcząco - piorące pozwalają na szybkie i dokładne sprzątanie.
Dzięki ich zaawansowanej technologii możemy pozbyć się nie tylko świeżych plam, ale także tych które już dawno głęboko wniknęły w tkaninę.


Osoby, które szukają alternatywy dla tradycyjnych odkurzaczy, powinny zapoznać się z ofertą systemów czyszczących z filtrami wodnymi. Korzyści z ich stosowania są naprawdę zachęcające. Odkurzacze takie mogą pracować na mokro i sucho, pozwalają również na zbieranie rozlanej wody i innych cieczy, można nimi prać tapicerki, dywany, a także czyścić drewno, panele czy kafle.


Użycie detergentów nie jest konieczne, co pozwala zaoszczędzić pieniądze, a także zadbać o zdrowie. Powszechnie wiadomo, że środki czyszczące nie są bezpieczne, zwłaszcza dla alergików. To właśnie osoby z różnymi uczuleniami powinny zapoznać się z działaniem tego typu odkurzaczy, ponieważ oprócz czyszczenia powierzchni, oczyszczają one i nawilżają również powietrze.

Welmax system piorąco-czyszczący Security Clean


Przestrzeń staje się wolna od grzybów, pleśni, wirusów, roztoczy kurzu, pyłów, sierści i innych substancji, które wywołują bądź nasilają objawy alergii. Jeśli zastosujemy olejki eteryczne - dodatkowo mamy funkcję aromaterapii.

Przy pomocy wielofunkcyjnych urządzeń czyszczących można również myć okna, a nawet zamiatać liście na ogrodzie! Dzięki wielu możliwościom oszczędzić można pieniądze - nie musimy kupować środków czyszczących, ścierek, mopów i innych akcesoriów.

Oszczędzamy również swój czas, ponieważ prosta obsługa i wiele opcji w jednym, pozwalają nam w krótszym czasie uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami.

Security Clean Welmax system piorąco-czyszczący


Dzięki systemom czyszcząco- piorącym nasze mieszkania są nieskazitelnie czyste co widać na pierwszy rzut oka. Są również przyjazne środowisku, ponieważ używając ich nie musimy stosować szkodliwych detergentów. 

Tym samym korzystnie działają na nasze zdrowie - nie musimy wdychać oparów szkodliwych substancji. Powietrze pozbawione jest szkodliwych drobnoustrojów a my możemy oddychać pełną piersią.


Security Clean Welmax - securityclean.pl

Zobacz jak działa Security Clean - instrukcja obsługi

2 komentarze:

  1. Byłam na pokazie tego odkurzacza i jestem pod wrażeniem jego możliwości. Po wakacjach planuję zakup. Funkcja oczyszczania powietrza bardzo do mnie przemawia, bo mam alergię na kurz.

    OdpowiedzUsuń
  2. No dla alergików Security Clean jest jak znalazł. Bardzo dużo opinii pod tym kątem czytałam i rzeczywiście można odczuć różnicę.

    OdpowiedzUsuń